• бетонна основа
  • існуюча пароізоляція
  • існуюча теплоізоляція
  • існуюча бітумна гідроізоляція у кілька шарів
  • захисний шар з геотекстилю, щільністю 300 гр/кв.м
  • покрівельна армована ТПО мембрана Баудер ТЕРМОФІН
Підготовка основи

На цьому етапі зрізаються міхури, місце яких заповнюється цементно-пісчаним розчином або кварцевим піском. Видаляються елементи, які можуть механічно пошкодити полімерну покрівельну мембрану – гострі фрагменти, залишки залізних конструкцій, рослинність, бруд та сміття, інші сторонні предмети.

Улаштування захисного шару

В якості захисного шару рекомендується використовувати термофіксований геотекстиль щільністю 300 гр/кв.м. Геотекстиль захищає полімерну покрівельну мембрану від прямого контакту зі старою бітумною гідроізоляцією та від можливих механічних пошкоджень. Рулони геотекстилю розкочуються на підготовлену основу один на одний з нахлестом 100 мм.

Улаштування гідроізоляційного шару

В якості гідроізоляційного шару використовується армована полімерна покрівельна ТПО мембрана Баудер ТЕРМОФІН або ФПО мембрана Баудер ТЕРМОПЛАН). Рулон мембрани розкочується на підготовлену основу.

Улаштування гідроізоляційного шару

По краю полотна, на відстані 35-40 мм, встановлюються відповідні, заздалегіть підібрані кріпильні елементи. Відстань від краю шайби до краю мембрани має бути 1-2 мм.

В якості кріпильних елементів використовуються дожимні шайби, саморізи по бетону, забивні дюбелі. Отвір для розміщення кріплення виконується перфоратором.

Улаштування гідроізоляційного шару

Наступний рулон армованої полімерної покрівельної мембрани Баудер розкочується на попередній рулон мембрани з нахлестом 100-120 мм, і таким чином накриває та ховає ряд кріпильних елементів.

Така сама операція повторюється для розкочування та укладання наступних рулонів.

Зварювання полотен

Зварювання полотен полімерної покрівельної мембрани Баудер виконується автоматичним аппаратом гарячого повітря. Сопло апарату встановлюється у шов, між двох полотен мембран, та зварюється гарячим повітрям температурою від 380 до 460 °С.

Улаштування примикань до парапетів

Примикання до парапетів виконуються з використанням армованої полімерної покрівельної мембрани Баудер та ламінованою ТПО бляхи. На оцінкований аркуш металу нанесено ТПО покриття, до якого приварюється мембрана. Бляха розрізається на смуги потрібних розмірів, та кріпиться до парапету. Мембрана приварюється до смуги ТПО бляхи за допомогою ручного апарату гарячого повітря.

Улаштування примикань до карнизів
Улаштування примикань до труб

Примикання до труби або іншого наскрізного елементу зі замкнутим перерізом виконується з використанням неармованної полімерної покрівельної мембрани Баудер. З початку виготовляють фланець, який приварюється до основного полотна мембрани, а потім вертикальну манжету. Зварювання мембран виконуєтсья ручним апаратом гарячого повітря.

Улаштування флюгарок
Улаштування дренажних воронок
Улаштування переливних воронок
Поділитися